ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
  • پایان مسابقات قهرمانی استان

    مسابقات قهرمانی استان با قهرمانی بابک زنگنه در بخش آقایان و نویسا گودرزی در بخش بانوان پایان پذیرفت

  • عضویت تیم ملی

    عضویت تیم ملی شطرنج کم بینایان(آقایان) توسط مجید باقری و عضویت تیم ملی شطرنج کم بینایان(بانوان) توسط سرکار خانم فریبا زنده بودی

  • مسابقات هفتگی

    اولین مسابقه هفتگی سال 97 با قهرمانی یونس کبگانی آغاز شد. [جهت مشاهده نتایج بر روی عکس کلیک کنید

  • برگزاری مسابقات هفتگی

    مسابقات هفتگی(سریع) روز های پنجشنبه راس ساعت 16 در محل خانه شطرنج استان بوشهر برگزار میگردد.جهت مشاهده آیین نامه بر روی عکس کلیک کنید.

  • کلاس های آموزشی شطرنج

    کلاس های آموزش شطرنج در دوره های نوآموز، آمادگی، مقدماتی و پیشرفته در محل خانه شطرنج استان بوشهر برگزار میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس فرمایید. 09364383422 خانم خوش قلب

  • نایب قهرمانی مسابقات پیشکسوتان کشور

    کسب عنوان نایب قهرمانی پیشکسوتان 50تا65 سال کشور توسط حسین اردشیر پور

  • کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات کم بینایان کشور

    کسب مقام نایب قهرمانی مسابقات کم بینایان کشور و عضویت در تیم ملی کم بینایان کشور توسط سرکار خانم فریبا زنده بودی

  • پنجاه یکمین دوره فینال قهرمانی کشور

    پنجاه یکمین دوره مسابقات قهرمانی کشور با قهرمانی پرهام مقصودلو از استان گلستان برای دومین سال پیاپی پایان یافت.

قهرمانی پیشکسوتان آسیا

 کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات پیشکسوتان آسیا  و کسب عنوان استاد فیده توسط آقای محمد محمدیان

قهرمانی بانوان استان بوشهر

قهرمان سال 97 بانوان استان بوشهر

سرکار خانم نویسا گودرزی

قهرمان آقایان استان بوشهر

 قهرمان سال 97 آقایان استان بوشهر آقای بابک زنگنه

 

   

 

هیات شطرنج استان بوشهر

مسابقات لیگ باشگاهی

آغاز مسابقات لیگ باشگاهی استان

 

مسابقات لیگ باشگاهی استان بوشهر با حضور 27 تیم در محل خانه شطرنج استان به سرپرستی و سرداوری، داور بین المللی کشورجناب آقای سید ایمان بکاء و کادر داوری متشکل از آقایان شهرام چشم آلوس و خانمها مژگان خوش قلب و مهرنوش چتر سحر آغاز شد.

سایت رسمی مسابقات

دور اول :
تیم های پیروز در دور اول :
مجتمع گاز پارس جنوبی ( SPGC ) ، بوشهر فدک ، فرزین ، نیروگاه اتمی ، آچمز گناوه ، شهرداري وحدتيه ، پیشکسوتان جوان فرزین ، دانشگاه خلیج فارس ، خلیج فارس گناوه ، فرزین جوان ، پیشکسوتان استان بوشهر با نتیجه 4-0  و پارسوماش با نتیجه 3.5 - 0.5 و تیم صنعت آب و برق با نتیجه 3-1 به پیروزی رسیدند.
*تلاشگران فرزین در دور اول استراحت خوردند و 2 امتیاز کسب نمودند.
تیم هایی که با شکست مواجه شدند :
 اندیشه 3 با 1 امتیاز ، پیشگامان فرزین با 0.5 امتیاز و تیم های هیات شطرنج دیلم ، اندیشه 1 ، آینده سازان گناوه ، آیندگان فرزین ، بانوان اندیشه 1 ، اندیشگران فرزین ، اندیشه 2 ، اندیشه 4 ، اندیشه 5 ،بانوان اندیشه 2 ، نونهالان فرزین با 0 امتیاز راهی دور دوم شدند.

دور دوم

مجتمع گاز پارس جنوبی ( SPGC ) ، بوشهر فدک ، فرزین ، نیروگاه اتمی ، آچمز گناوه ،پارسوماش، تیم صنعت آب و برق، پیشگامان فرزین، هیات شطرنج دیلم ،اندیشه 1 ،آینده سازان گناوه ،آیندگان فرزین و بانوان اندیشه 1 به ترتیب در مقابل پیشکسوتان جوان فرزین ، دانشگاه خلیج فارس ، فرزین جوان ،خلیج فارس گناوه ،پیشکسوتان استان بوشهر، شهرداري وحدتيه ،تلاشگران فرزین،اندیشه3 ، اندیشگران فرزین ،، اندیشه 2، ، اندیشه5 ، اندیشه 4 و نونهالان فرزین به برتری دست یافتند

دور سوم

در میز یک، دیدار تیم های شرکت گاز پارس جنوبی  و آچمز گناوه با حساب 2.5 به 1.5 به سود شرکت گاز پارس جنوبی به پایان رسید.

دیدار تیم های نیروگاه اتمی بوشهر در مقابل باشگاه شطرنج فرزین با تساوی 2به2 پایان پذیرفت. در میز سه، دیدار دو تیم پارسوماش و بوشهر فدک با تساوی 2به 2 پایان پذیرفت. .

تیم های پیروز دیگر عبارت بودند از تیم صنعت آب و برق،پیشکسوتان جوان فرزین ،فرزین جوان عمران عالیشهر، شهرداري وحدتيه ،هیات شطرنج دیلم ،اندیشه 1 ،اندیشه 2 ،اندیشه 3،اندیشه 5

دیدار دو تیم خلیج فارس گناوه و پیشکسوتان استان بوشهر با تساوی 2به2 پایان پذیرفت.

دور چهارم

بر روی میز یک این مسابقات شرکت گاز پارس جنوبی توانست تیم نیروگاه اتمی را با نتیجه 4-0 شکست دهد. بر روی میز دو رقابت ها باشگاه شطرنج فرزین توانست با نتیجه 3-1 از سد صنعت آب و برق بگذرد

جدال تیم های پارسوماش و آچمز گناوه با حساب 3.5 به .5 به سود پارسوماش خاتمه یافت. بر روی میز 4 این رقابت ها بوشهر فدک با نتیجه 4-0 فرزین جوان عمران عالیشهر را شکست داد.

دیدار دو تیم پیشکسوتان جوان با شهرداری وحدتیه با تساوی 2-2 همراه بود. در دیگر بازیها تیم های خلیج فارس گناوه،اندیشه 2،بانوان اندیشه ،تلاشگران فرزین مقابل حرفان خود به برتری دست یافتند. دیدار تیم های پیشکسوتان استان بوشهر با پیشگامان فرزین و باشگاه آیندگان فرزین با باشگاه اندیشه 3 با تساوی 2-2 به پایان رسید.  * باشگاه اندیشه 4 =استراحت

دور پنجم

بر روی میز یک این مسابقات شرکت گاز پارس جنوبی با نتیجه 3-1 مغلوب تیم پارسوماش شد.بر رویی میز های 2و3و4 رقابت ها  تیم های بوشهر فدک با باشگاه شطرنج فرزین ،آچمز گناوه و صنعت آب و برق و شهرداری وحدتیه با خلیج فارس گناوه با تساوی 2-2 به پایان رسید. نیروگاه اتمی توانست با حساب 3.5 به  .5 از سد باشگاه سطرنج اندیشه 2 بگذرد. در دیگر رقابتهای این دور پیشکسوتان جوان ،فرزین جوان عمران، عالیشهر هیات دیلم،آیندگان فرزین،اندیشه 1،آینده سازان گناوه  اندیشه 4 از سد حریفان خود گذشتند. دیدار دو تیم اندیشه 3 و اندیشه5 با تساوی 2به2 به پایان رسید. *اندیشگران فرزین=استراحت

دور ششم

بر روی میز یک این رقابتها پارسوماش با نتیجه 2.5 به 1.5 باشگاه فرزین را شکست داد.مجتمع گاز پارس جنوبی با نتیجه 3به1 صنعت آب و برق را شکست. دیدار تیم های بوشهر فدک و نیروگاه اتمی با نتیجه 3-1 به سود بوشهر فدک به پایان رسید. دیدار دو تیم پیشکسوتان جوان و خلیج فارس گناوه با تساوی 2-2 به پایان رسید. آچمز گناوه توانست با نتیجه 3بر1 از سد شهرداری وحدتیه بگذرد. در دیدار های دیگر تیم های فرزین جوان عمران عالیشهر،پیشکسوتان استان بوشهر،آینده سازان گناوه و بانوان ادیشه 2 مقابل حریفان خود به برتری رسیدند. دیدار تیم های  آیندگان فرزین با اندیشه 2، پیشگامان فرزین با اندیشه 1 وتلاشگران فرزین با بانوان اندیشه 1 با نتیجه تساوی 2-2 به پایان رسید

در پایان این دور تیم پارسوماش با کسب 18.5 امتیاز به لطف پوئن شکنی بهتر نسبت به تیم مجتمع گاز پارس جنوبی (18.5) در صدر این رقابتها قرار گرفت و تیم های بوشهر فدک با 18 امتیاز باشگاه شطرنج فرزین با16.5 امتیاز و آچمز گناوه با 15 امتیاز تعقیب کننده های این دو تیم هستند. 

دور هفتم

بر روی میز یک مسابقات دیدار دو تیم تیم مجتمع گاز پارس جنوبی و  بوشهر فدک با تساوی 2-2 به پایان رسید. بر روی میز دو این رقابتها تیم پارسوماش با پیروزی 4-0 مقابل تیم نیروگاه یک گام به قهرمانی این مسابقات نزدیک تر شد.بر روی میز سه نیز باشگاه فرزین توانست با پیروزی 4-0  از سد آچمز گناوه بگذرد. صنعت آب برق توانست بر روی میز چهار با حساب 3.5به .5 پیشکسوتان جوان را شکست دهد.بر روی میز 5 این رقابتها  تیم خلیج فارس گناوه توانست 3-1 فرزین جوان عمران عالیشهر را شکست دهد. همچنین تیم های شهرداری وحدتیه،پیشگامان فرزین، اندیشه 2،آینده سازان گناوه ،اندیشه 3،دانشگاه خلیج فارس ،بانوان اندیشه 2 و اندیشگران فرزین از سد رقبای خود بگذرند.

در پایان دور هفتم تیم پارسوماش با کسب 22.5 امتیاز در صدر مسابقات و تیم های مجتمع گاز پارس جنوبی با 20.5 امتیاز (به لطف پوئن شکنی بهتر) و باشگاه شطرنج فرزین با 20.5 امتیاز در رده های بعدی جای دارند. 

 دور هشتم

دور هشتم این مسابقات با تساوی صدر نشین مسابقات تیم پارسوماش در مقابل صنعت آب و برق همراه بود. مجتمع گاز پارس جنوبی توانست با نتیجه 3بر1 از سد باشگاه فرزین بگذرد ،بوشهر فدک نیز توانست با نتیجه 3.5 بر 0.5 خلیج فارس گناوه را شکست دهد.سایر تیم های پیروز در این دور عبارتند از باشگاه شطرنج اندیشه 2،آچمز گناوه،پیشکسوتان جوان،فرزین جوان عمران عالیشهر،دانشگاه خلیج فارس،آینده سازان گناوه،تلاشگران فرزینونونهالان فرزین دیدار تیم های آیندگان فرزین با باشگاه شطرنج اندیشه 1 و بانوان اندیشه 1 و بانوان اندیشه 2 با تساوی 2-2 به پایان رسید

دور نهم (پایانی)

تیم پارسوماش با پیروزی مقابل  تیم باشگاه اندیشه 2 با نتیجه 4-0 قهرمانی مسابقات لیگ باشگاهی استان در سال 96 شد.تیم مجتمع گاز پارس جنوبی با پیروزی 4 بر 0 مقابل فرزین جوان عمران عالیشهر به مقام نائب قهرمانی مسابقات رسید. تیم بوشهر فدک نیز با برتری 3 بر 1 مقابل صنعت آب و برق به مقام سومی مسابقات رسید.

 

 

تیم بوشهر فدک مقام سوم مسابقات

تیم مجتمع گاز پارس جنوبی نائب قهرمان مسابقات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تیم پارسوماش قهرمان مسابقات

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کادر اجرایی مسابقات

 

 

سایتهای خارجی

کاربران

چه کسی آنلاین است؟

ما 6 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

نظرات

 هانیه : سایت بسیار جالبی دارید    images

 

    لاله : اگرامکان دارد مسابقات شطرنج بیشتر برگزار شود    images223

 

   رضا : کلاسهای شطرنج کی برگزار میشود     images22

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما